Ogłoszenia parafialne

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 16.06.2024

  1. Zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa codziennie w dni powszednie o godz. 18.00, w soboty i niedziele o godz. 17.30.
  2. W najbliższy piątek dzieci, młodzież, nauczyciele i katecheci kończą rok szkolny i katechetyczny. Wszystkim życzymy dobrych i bezpiecznych wakacji.
  3. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za posługę Ks. Daniela i Sióstr Honoraty, Anieli i Agnieszki w przyszłą niedzielę 23.06 o godz. 12.30.
  4. Intencje mszalne przyjmujemy po mszy św. w zakrystii i w Biurze Parafialny Pamiętajmy o modlitwie mszalnej za naszych bliskich zmarłych i w ważnych sprawach naszego życia w wakacyjnym miesiącu sierpniu.                                                                                                                 Są także w naszej parafii wolne terminy na msze św. gregoriańskie – ten nasz najpiękniejszy duchowy dar dla naszych bliskich zmarłych.
  5. Bóg Zapłać za wszelkie ofiary pieniężne składane na potrzeby naszej parafii na tacę inwestycyjną, na konto bankowe parafii czy w kopercie z zaznaczonym adresem rodziny. Podczas ubiegłotygodniowej tacy inwestycyjnej zebraliśmy 11.200 zł, tym samym zapłaciliśmy już za sprowadzony ze Szwecji sterownik – komputer do naszej pompy ciepła, ogrzewającej kościół.
  6. W tym tygodniu obchodzimy:
  • W poniedziałek: Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego
  • W piątek: Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika